تبلیغات

به پایگاه اطلاع رسانی جوانان سرباز خوش امدید.

پایگاه اطلاع رسانی جوانان سرباز<meta name="google-site-verification" content="hcFPtuxr2B3ZsrOFAH9NSHZKv0B0Bcwiz3G9t0bfrZA" />

پایگاه اطلاع رسانی جوانان سرباز
وبلاگ خبری فرهنگی هنری وادبی
قالب وبلاگ
Loading
نویسندگان
عكس های رایس در آلبوم شخصی قذافی

از تصرف مجموعه باب العزیزیه شهر طرابلس محل استقرار معمر قذافی رهبر سرنگون شده لیبی، انقلابیون و مردم وارد منزل قذافی و فرزندانش شدند و برخی از وسایل شخصی آنها را در اختیار گرفتند.

به گزارش
عصر ایران
به نقل از خبرگزاری ها، در میان دود و آوارها، یكی از مخالفان قذافی، فریاد می كشد قذافی خوك است میمون است. او در حالی این جملات را می گفت كه 4 آلبوم عكس از قذافی را در دست داشت. او این آلبوم عكس ها را در اتاق قذافی پیدا كرده بود. با نگاه كردن به عكس ها به نظر می رسد قذافی بسیار شیفته كاندولیزا رایس بود زیرا تعداد زیادی از عكس های رایس در آلبوم های شخصی قذافی بود.

"محمد قروه" جوانی كه به تازگی سنش از 20 سال عبور كرده است شلوار كوتاهی پوشیده و جلیقه ضدگلوله پوشیده است. او می گوید: من در خانه قذافی بودم و عینك دودی و كت قذافی را بردم.

همچنین براساس تصاویر منتشر شده از زمان ورود انقلابیون و مردم به خانه قذافی در باب العزیزیه، یك نفر یك دستگاه اسلحه طلایی رنگ تشریفاتی را در دست داشت كه به همراه خود برده بود. شخص دیگری نیز كلاه نظامی و عصای قذافی را به همراه خود داشت.

عكس های كاندولیزا رایس وزیر امور خارجه سابق آمریكا در البوم عكس قذافی
سال ها پیش رایس به عنوان وزیر خارجه آمریكا با قذافی دیدار كرده بودمنزل عایشه دختر قذافی


كلاه نظامی معروف قذافی به همراه گردنبد و عصای او پس از تصرف خانه اشپس از تصرف مجتمع باب العزیزیه محل استقرار معمر قذافی رهبر سرنگون شده لیبی در شهر طرابلس، خیمه معروف قذافی محل گرفتن عكس یادگاری شده است.

قذافی معمولا با مهمانان و سران و مقامات ارشد دیگر كشورها در این خیمه دیدار می كرد.
این خیمه در محوطه فضای سبز باب العزیزیه و در كنار منزل شخصی وی برپا شده بود. قذافی در سفرهای خارجی خود نیز سعی می كرد به جای هتل، در خیمه اقامت كند. وی در برخی سفرها از جمله سفر به فرانسه، قطر و ایتالیا خیمه اش را نیز برپا كرده بود.
خیمه قذافی در اختیار انقلابیون


دیدار قذافی با پوتین رئیس جمهور وقت روسیه در خیمهدیدار با نخست وزیر ایتالیا در خیمهدیدار با نخست وزیر وقت انگلیس در خیمهدیدار با حسنی مبارك رئیس جمهور وقت مصر در خیمه

.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ


آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب