تبلیغات

به پایگاه اطلاع رسانی جوانان سرباز خوش امدید.

پایگاه اطلاع رسانی جوانان سرباز<meta name="google-site-verification" content="hcFPtuxr2B3ZsrOFAH9NSHZKv0B0Bcwiz3G9t0bfrZA" />

پایگاه اطلاع رسانی جوانان سرباز
وبلاگ خبری فرهنگی هنری وادبی
قالب وبلاگ
Loading
نویسندگان
بیمه روستاییان

عضو هیات رییسه کمیسیون اجتماعی

عضو هیات رییسه کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: جای سئوال و بررسی دارد؛ چرا با وجود گذشت 5 سال از اجرای بیمه روستاییان و عشایر این بیمه هنوز نتوانسته در میان روستاها جای مشخصی داشته باشد.
"محمدقیوم دهقانی" در گفت و گو با خبرگزاری خانه ملت در خصوص مزایای بیمه روستاییان و عشایر گفت: باوجود آنکه آیین نامه اجرایی بیمه روستاییان و عشایر از سال 1384 ابلاغ شده؛ اما تا امروز تنها 20 تا 25 درصد تحت پوشش آن قرار گرفته اند.
وی خاطرنشان کرد: براساس سرشماری سال 1385 تعداد خانواده های روستایی و عشایر حدود 5 میلیون نفر است، اگر تنها 25 درصد روستاییان و عشایر بیمه شده و 75درصد بیمه نباشند این موضوع جای نگرانی دارد.
نماینده مردم ایرانشهر در مجلس یادآور شد: خلا 50 تا 75 درصدی افراد روستایی و عشایری که بیمه نشده اند نشانه کم کاری مسئولان صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر است.
وی خاطرنشان کرد: باید برای برون رفت از عدم استفاده و مراجعه به مزایای بیمه روستاییان و عشایر اطلاع رسانی دقیق و جامعی نسبت به آن در روستاها صورت گیرد.
این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: معرفی بیمه روستاییان و عشایر راهی است برای بهره مند شدن از تسهیلات و مزایای این بیمه.
این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: مدیرعامل صندوف بیمه اجتماعی روستاییان باید اقدامات بهتری برای برخورداری از خدمات این بیمه به روستاییان ارائه دهد.
طبقه بندی: آقای محمد قیوم دهقانی : رسانه ها،
[ شنبه 2 مهر 1390 ] [ 04:10 ب.ظ ] [ حیدر بلوچ ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ


آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب