تبلیغات

به پایگاه اطلاع رسانی جوانان سرباز خوش امدید.

پایگاه اطلاع رسانی جوانان سرباز<meta name="google-site-verification" content="hcFPtuxr2B3ZsrOFAH9NSHZKv0B0Bcwiz3G9t0bfrZA" />

پایگاه اطلاع رسانی جوانان سرباز
وبلاگ خبری فرهنگی هنری وادبی
قالب وبلاگ
Loading
نویسندگان
کمیته امداد در بودجه 1390 مورد حمایت قرار گیرد

"محمد قیوم دهقانی" در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت در خصوص بودجه بخش اجتماعی در سال 1390 گفت:لازم است با توجه به اجرایی شدن لایحه هدفمند کردن یارانه، اعتبارات بخش حمایتی کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) افزایش یابد.
وی در خصوص واریز مبالغ مربوط به هدفمندکردن یارانه ها به حساب افراد اظهارداشت: یکی از مسایلی که میان دولت و مجلس محل بحث و بررسی قرار گرفته واریز نحوه مبالغ هدفمند کردن یارانه ها به حساب افراد کم بضاعت است؛ دولت معتقد است کمک های هدفمندکردن یارانه ها باید به جای اینکه به حساب افراد کم بضاعت و تحت پوشش واریز شود به حساب کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) ریخته شود.
نماینده مردم ایرانشهر و سرباز در یادآورشد: با توجه به اینکه یکی از وظایف کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره ) حمایت از افراد آسیب پذیر و کم بضاعت است انتظار داریم دولت و مجلس این بخش را به صورت همه جانبه مورد حمایت خود قرار دهند.
این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی اظهار امیدواری کرد: نمایندگان مردم در خانه ملت در فصل بررسی بودجه سالانه 1390بودجه کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) را به نحو لازم افزایش دهند.
طبقه بندی: آقای محمد قیوم دهقانی : رسانه ها،
[ شنبه 2 مهر 1390 ] [ 04:19 ب.ظ ] [ حیدر بلوچ ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ


آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب