تبلیغات

به پایگاه اطلاع رسانی جوانان سرباز خوش امدید.

پایگاه اطلاع رسانی جوانان سرباز<meta name="google-site-verification" content="hcFPtuxr2B3ZsrOFAH9NSHZKv0B0Bcwiz3G9t0bfrZA" />

پایگاه اطلاع رسانی جوانان سرباز
وبلاگ خبری فرهنگی هنری وادبی
قالب وبلاگ
Loading
نویسندگان

نماینده مردم ایرانشهر، سرباز، نیكشهر و دلگان در مجلس خواستار شد.

تغییر تعرفه برق از 6 ماه به 9 ماه گرمسیری در شهرستان نیكشهر
2

طرح ارتقای بخش فنوج به شهرستان در دست اقدام است و به زودی انجام می‌شود.


احداث پل بر روی دو رودخانه ورودی فنوج از طرف اسپکه و محترم آباد


بازگشایی مسیر فنوج به تنگ سرحه 80 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و تا پایان سال به اتمام می‌رسد.
نماینده مردم ایرانشهر، سرباز و دلگان در مجلس خواستار شد:
تغییر تعرفه برق از 6 ماه به 9 ماه گرمسیری در فنوج

خبرگزاری فارس: نماینده مردم ایرانشهر، سرباز و دلگان و بخش‌های بنت، فنوج و لاشار نیکشهر در مجلس گفت: یکی از مشکلات مردم شهرستان نیكشهر تعرفه سنگین برق است که از دولت می‌خواهیم نسبت به تغییر تعرفه برق از شش ماه به 9 ماه گرمسیری اقدام کند.

به گزارش خبرگزاری فارس از نیکشهر، محمدقیوم دهقانی در دیدار با مردم در مسجد جامع فنوج اظهار داشت: 38 پروژه عمرانی در سال‌جاری در سطح این بخش در حال اجراست.
وی افزود: در سال جاری در بحث طرح‌های عمرانی بخش فنوج و شتاب بیشتر برای توسعه و عمران بخش فنوج 70 میلیارد ریال اعتبار اختصاص یافت.
نماینده مردم ایرانشهر، سرباز،نیكشهر و دلگان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: بیشتر این اعتبارات در بحث راه‌های روستایی، خانه بهداشت، احداث فضای آموزشی، برق رسانی و ورزش است که بیشتر آنها با پیشرفت بالای 50 درصد تا پایان امسال به بهره‌برداری می‌رسند.
دهقانی ادامه داد: یکی از طرح‌های مهم که خواسته به‌حق مردم فنوج بوده، بازگشایی جاده فنوج به تنگ سرحه و اتصال فنوج به محور ترانزیتی چابهار - میلک است که به طول 28 کیلومتر از سال 87 عملیات اجرایی آن آغاز شده و به زودی به صورت کامل بازگشایی می‌شود.
وی به مزیت‌های این طرح اشاره کرد و افزود: مسیر پر پیچ و خم 140 کیلومتری فنوج به نیکشهر با بازگشایی این مسیر به 70 کیلومتر کاهش می‌یابد.
نماینده مردم ایرانشهر و سرباز در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: با بازگشایی این مسیر، بیش از 55 هزار نفر از نعمت اجرای این پروژه بهره‌مند می‌شوند که علاوه بر کوتاه شدن طول مسیر و کمک به توسعه حمل و نقل و جابه‌جایی مسافر و کالا و محصولات کشاورزی تأثیر بسزایی خواهد داشت.
دهقانی تصریح کرد: بازگشایی این مسیر 80 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و تا پایان سال به اتمام می‌رسد.
وی از طرح‌های مهم در دست اجرای بخش فنوج را بیمارستان 10 تختخوابی درمان بستر عنوان کرد که تاکنون 10 میلیارد هزینه شده و با پیشرفت خوب تا پایان امسال به بهره‌برداری می‌رسد.
دهقانی همچنین گفت: طرح ارتقای بخش فنوج به شهرستان در دست اقدام است و به زودی انجام می‌شود.
نماینده مردم ایرانشهر، سرباز،نیكشهر و دلگان در مجلس شورای اسلامی افزود: یکی از مشکلات مردم منطقه، تعرفه سنگین برق است که از مسئولان می‌خواهیم طرح تعرفه برق از شش ماه را به 9 ماه گرمسیری تغییر دهند.
وی از اقدامات دولت در بحث محرومیت‌زدایی تقدیر کرد و خواستار احداث پل بر روی دو رودخانه ورودی فنوج از طرف اسپکه و محترم آباد شد.

****************************

اجرای 38 پروژه عمرانی در بخش فنوج شهرستان نیكشهر
شبكه هامون: نماینده مردم نیکشهر ، ایرانشهر و سرباز امروز در بازدید از طرحهای عمرانی در دست اجرا در بخش فنوج شهرستان نیکشهر با اشاره به خدمات دولت گفت : 38 طرح عمرانی در این بخش در حال اجراست .

دهقانی اعتبار اختصاص یافته برای اجرای این طرحها را 70 میلیارد ریال عنوان کرد . وی این طرحها را شامل : احداث فضاهای آموزشی ، خانه بهداشت ، برق رسانی، راههای روستایی و طرحهای ورزشی عنوان کرد که با 50 درصد پیشرفت فیزیکی تا پایان امسال به بهره برداری می رسد . وی یکی از طرحهای مهم در حال ساخت بخش فنوج را احداث جاده فنوج به تنگه سرحه و اتصال این بخش به محور ترانزیتی چابهار به میلک به طول 28 کیلومتر عنوان کرد و افزود : عملیات ساخت این طرح که از سه سال قبل آغاز شده با 80 درصد پیشرفت فیزیکی تا پایان امسال به بهره برداری می رسد . نماینده مردم نیکشهر – ایرانشهر و سرباز مزیتهای ساخت این جاده را کاهش مسافت 140 کیلومتری نیکشهر به بخش فنوج را به 70 کیلومتر عنوان کرد که تأثیر بسزایی در جابجایی کالا ، مسافر و محصولات کشاورزی دارد

منبع: سایت صداوسیمای استان

http://zahedan.irib.ir/index.php?option=com_content&view=article&id=7301:-38-&catid=236:1390-04-05-14-22-21&Itemid=387

********************************

38 طرح عمرانی در بخش فنوج در دست اجراست
زاهدان - نماینده مردم شهرهای ایرانشهر، نیكشهر و سرباز گفت: 38 طرح عمرانی با اعتبار 70 میلیارد ریال طی سال جاری در این شهرستان آغاز شده و در دست اجراست.

به گزارش ایرنا، 'محمد قیوم دهقانی' در جمع مردم فنوج افزود: بیشترین این طرحها در حوزه راههای روستایی، ساخت خانه بهداشت، احداث فضای آموزشی، برق رسانی و توسعه فضاهای ورزشی است.
به گزارش روز یكشنبه خبرنگار ایرنا وی بیان كرد: همچنین احداث جاده فنوج - تنگه سرحه و اتصال آن به جاده ترانزیتی چابهار - میلك به طول 28 كیلومتر كه از سال 87 آغاز شده و 80 درصد پیشرفت اجرایی دارد تا پایان امسال به بهره برداری می رسد.
او افزود: اتمام محور فنوج - تنگه سرحه مسیر پرپیچ و خم 140 كیلومتری فنوج - نیكشهر را 70 كیلومتر كاهش می دهد و بیش از 55 هزار نفر جمعیت روستایی منطقه از مزیت های آن بهره مند می شوند.
وی گفت: ادامه داد: ساخت مركز درمانی 10 تختخوابی فنوج از دیگر طرحهاست و تاكنون برای ساخت آن 10 میلیارد ریال هزینه شده و احتمالا طی سال جاری تكمیل می شود.
این نماینده مجلس از خدمات دولت برای آبادانی فنوج قدردانی كرد.
بخش فنوج از توابع شهرستان نیكشهر در جنوب سیستان و بلوچستان است.

                            http://nikshahr.com/post/782
طبقه بندی: محمد قیوم دهقانی نماینده مردم ایرانشهر سرباز لاشار بنت وفنوچ در مجلس،
[ دوشنبه 11 مهر 1390 ] [ 09:15 ب.ظ ] [ حیدر بلوچ ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ


آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب